e-mail:
93-133 Łódź, ul. Kilińskiego 233

O nas


Firma Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej sp. z o.o jest na rynku Polskim od 1993 roku.

Na terenie Polski reprezentujemy od 2005 roku markę GOLEM jako autoryzowany - bezpośredni przedstawiciel producenta RQL s.r.o w zakresie dystrybucji - sprzedaży oraz serwisu foteli medycznych oraz stołów zabiegowych. Do tego momentu nieprzerwanie odpowiadamy za sprzedaż i pracę ponad 3500 foteli i stołów GOLEM na terenie Polski. Jesteśmy dumni z tego że w co 3 gabinecie ginekologicznym w Polsce pracuje dostarczony przez nas fotel ginekologiczny a stoły zabiegowe GOLEM są flagowymi produktami  do pracy z zakresu chirurgii jednego dnia w Polsce.

Od 2016 roku reprezentujemy, rozwijamy i wspieramy popularyzacje kolposkopów i kolposkopii reprezentując markę SCANER na terenie Polski. Jesteśmy również przedstawicielem tej marki na terenie UE oraz przedstawicielem producenta na terenie Polski w zakresie sprzedaży i serwisu.

Od 2023 roku reprezentujemy również w Polsce linię uroflowmetrów niemieckiego uznanego producenta tic Medizintechnik wspierając tym samym diagnostykę urologiczną.

Od 2023 roku reprezentujemy jako autoryzowany dystrybutor na terenie Polski produkty marki SURTRON - włoskiego producenta LED SpA aparatów elektrochirurgicznych.


LOGO | golem_mini.jpg  
LOGO | golem_mini.jpg  LOGO | golem_mini.jpg   LOGO | golem_mini.jpgMedicor-Pol to również uznany i wieloletni dostawca sprzętu i wyposażenia medycznego  do największych prywatnych firm medycznych w Polsce.

Jako zespół z wieloletnim doświadczeniem bazujemy na sprawdzonych produktach i wyposażamy kompleksowo naszych Klientów. Większość dostaw jest wykonywana transportem własnym Medicor-Pol z wniesieniem i montażem. Nasza solidność, terminowość oraz przewidywalność biznesowa czyni nas uznanym partnerem do wieloletniej współpracy.

Oprócz dystrybucji i sprzedaży jako przedstawiciel wyżej wymienionych linii produktowych zajmujemy się również ich przeglądami oraz serwisem.

Jako firma która wywodzi swoje korzenie z serwisu informujemy, że dostarczone przez nas produkty objęte są opieką serwisową, nad którą czuwa dział techniczny.

Bierzemy również udział w przetargach publicznych w wyniku których sprawujemy serwis nad aparaturą i sprzętem medycznym w placówkach państwowej służby zdrowia.

Jeżeli szukacie Państwo stabilnego sprawdzonego dostawcy oraz sprawdzonych rozwiązań i produktów, to jesteście we właściwym miejscu!


Zapraszamy do współpracy!
Zostaw namiar do siebie, oddzwonimy!

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, ta strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Klikając przycisk "Wchodzę" potwierdzasz, że jesteś związany zawodowo z profesjonalną opieką medyczną

 
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.