e-mail:
93-133 Łódź, ul. Kilińskiego 233

Urządzenie do pielęgnacji osób z niepełnosprawnościami

Przewijak dla osób niepełnosprawnych składany do ściany

Przewijak


Urządzenie do pielęgnacji osób z niepełnosprawnościami

Przewijak dla osób niepełnosprawnych składany do ściany

 

Przewijak dla osób z niepełnosprawnościami

Przewijak dla dorosłych to składane urządzenie do pielęgnacji osób z niepełnosprawnościami, montowane do ściany z opuszczanym z podparciem podłogowym i zabezpieczeniem bocznym.
Urządzenie jest atestowanym wyrobem medycznym zaprojektowanym z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni publicznej i komforcie użytkowników.

Oferujemy możliwość dostosowania parametrów przewijaka w zakresie długości, szerokości oraz wysokości co pozwala na idealne dopasowanie do dostępnej przestrzeni. Złożony, zajmuje jedynie około 30 cm szerokości pomieszczenia, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla miejsc z ograniczoną przestrzenią.

Urządzenie może być rozłożone samodzielnie przez jednego Opiekuna a następnie złożone w równie prosty sposób, posiada funkcjonalne zabezpieczenie boczne o długości 110 cm z miękkim, zmywalnym wykończeniem, które wysuwa się i wsuwa pod element leża - to innowacyjne rozwiązanie zabezpiecza osobę pielęgnowaną przed upadkiem ale także zapewnia komfort Opiekuna który może bez stresu przystąpić do czynności pielęgnacyjnych, mając pewność że osoba pielęgnowana jest zabezpieczona.

Nośność składanego przewijaka to 150 kg. Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji, produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorystyki tapicerki a sam stelaż może być wyprodukowany w 3 kolorach: białym RAL 9003, czarnym RAL 7016 lub aluminiowym RAL 9006.


Parametry do wyboru:

  • długość leża w zakresie od 1500mm do 2000mm
  • szerokość leża  w zakresie od 500mm do 700mm
  • wysokość leża w zakresie od 450mm do 700mm


Kolor tapicerki:


Kolor stelaża:Przykładowe zdjęcia z realizacjiZostaw namiar do siebie, oddzwonimy!

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, ta strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.
Klikając przycisk "Wchodzę" potwierdzasz, że jesteś związany zawodowo z profesjonalną opieką medyczną

 
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.